Буковина офіційно оголосила про перехід ексфорварда Агробізнесу Максима Войтіховського.
Сторони уклали контракт на півтора роки. У складі лідера Першої ліги гравець виступатиме під 13-м номером.
Про підписання контракту Войтіховського з Буковиною Sport Arena повідомляла ще 1 грудня, проте лише зараз клуб із Чернівців оголосив про угоду офіційно.
Максим Войтіховський – вихованець Дніпра. Також він грав за дубль та основну команду Чорноморця, Волинь та Поділля. У лютому 2024 року форвард перейшов до Агробізнесу.
Цього сезону Войтіховський є одним із найкращих бомбардирів Першої ліги, забивши 11 голів у 18-ти матчах. Стільки ж точних ударів на рахунку Віталія Фарасєєнка з Інгульця.
Максим Войтіховський залишив Агробізнес після завершення першої частини сезону – сторони не стали продовжувати контракт.
Буковина завершила першу частину сезону у статусі беззаперечного лідера Першої ліги, маючи 48 набраних очок після 18 турів. Команда Сергія Шищенка на дев’ять очок випереджає Лівий Берег і на десять — Чорноморець.
Другу частину сезону Буковина відкриє поєдинком 1/4 фіналу Кубка України проти ЛНЗ. Базова дата матчів цієї стадії – 3-5 березня.