Відомий французький фахівець Сабрі Лямуші офіційно очолив збірну Тунісу.
Сторони уклали контракт до 31 липня 2028 року. На цій посаді Лямуші змінив Самі Трабельсі, який був звільнений після вильоту національної команди з Кубка африканських націй-2025/26 на стадії 1/8 фіналу.
Читайте также: Стародубцева: Я не дуже задоволена своєю грою, але радості від перемоги це не зменшує
54-річний Лямуші має туніське походження, а у своїй тренерській кар’єрі він має досвід роботи зі збірною Кот-д’Івуару (очолюючи її на ЧС-2014), катарськими Аль-Джаїшем та Аль-Духаїлем, Ренном, Ноттінгем Форест, Кардіффом та саудівським Ер-Ріядом.
Нагадаємо, збірна Тунісу – потенційний суперник України у групі F на чемпіонаті світу-2026. Для того, щоб потрапити до фінальної частини турніру, синьо-жовтим необхідно перемогти у плейоф кваліфікації Швецію, а потім переможця пари Польща Албанія.
Читайте также: Ювентус цікавиться форвардом Крістал Пелас Матетою
Читайте также: Динамо зіграє на зборах у Туреччині з РФШ та Зімбру