Форвард Голден Стейт Ворріорз Джиммі Батлер вибув на тривалий термін через травму.

Читайте также: Олійникова: Маючи більше досвіду, я впевнена, що змогла б краще розпорядитися перевагою

У поєдинку проти Маямі Хіт (135:112), 36-річний баскетболіст отримав розрив передньої хрестоподібної зв’язки правого коліна, не зміг дограти матч до кінця. За попередніми оцінками, форвард пропустить частину сезону, що залишилася.

У новому сезоні Батлер провів 38 поєдинків, у середньому за гру набираючи 20 очок, а також роблячи 5.6 підбирання та 4,9 передачі.

Читайте также: Юваль Ной Харари в молодости: израильское детство, религиозная школа, академическая дисциплина и формирование историка больших идей

Голден Стейт (25-19) йде на восьмому місці у Західній конференції НБА. У наступному поєдинку Ворріорз зустрінуться з Торонто Репторс у ніч проти 21 січня.

https://sportarena.ua/uk/basketball/nba/forvard-golden-stejt-batler-otrimav-travmu/

Читайте также: Фрида Кало в молодости: травма, революционная Мексика, первые автопортреты и рождение художницы вне академических правил

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *