Бенфіка без проблем розібралася з АФС у домашньому матчі 23-го туру чемпіонату Португалії – 3:0.

Читайте также: Інтер із голом Мхітаряна обіграв Лечче

Рахунок відкрив захисник Орлів Александер Ба на 11-й хвилині зустрічі. Далі Енцо Барренчеа забив другий м’яч, а наприкінці першого тайму Рафа Сілва зробив рахунок розгромним. Після перерви господарі продовжили домінувати на полі, але голів не забивали.

Український голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі і записав на свій рахунок 19-й поєдинок “на нуль” у нинішньому сезоні. Інший українець, Георгій Судаков, не увійшов до заявки на гру.

Читайте также: Забарний вийде у стартовому складі ПСЖ на матч проти Меца у 23-му турі Ліги 1

Бенфіка набрала 55 очок і залишається на третьому місці Прімейри. АФС замикає турнірну таблицю. Наступний матч команда Жозе Моурінью проведе 26 лютого у Мадриді проти Реала у Лізі чемпіонів.

  • Чемпіонат Португалії. 23-й тур

Бенфіка – АФС – 3:0 (3:0)
Голи: Ба, 11, Барренчеа, 30, Рафа Сілва, 43

https://sportarena.ua/uk/footboll/chempionat-portugaliyi/benfika-z-trubinim-rozgromila-vdoma-afs-u-chempionati/

Читайте также: Ван Леувен: Нам трохи не пощастило реалізувати свій гарний момент, але ми діяли добре у всіх компонентах гри

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *