Нападник шведського Сіріуса та молодіжної збірної Шотландії Роббі Юр розповів, що обговорював можливість отримання українського паспорта.
Читайте также: Лапорта: Незабаром ми оголосимо про продовження контракту з Фліком до 2028 року
“Чесно кажучи, я гадки не маю, що зараз відбувається. Інтерес реальний, і я знаю, що вони мною цікавляться. Тепер мені просто потрібно почекати і подивитися, що буде”, – сказав Юр шведським ЗМІ.
“Мене переглядали скаути в Україні, і я не нервуюсь. Я молодий і буду спокійний, подивимося, що буде. Минулого разу вони намагалися оформити мені паспорт. Але я знаю не більше, ніж ви. Пару місяців тому. Більше нічого не чув, подивимося”.
“Я не думаю, що це станеться. Україна має кілька висококласних нападників, і вони грають у провідних європейських лігах. Я не думаю, що це станеться”.
Читайте также: Ребров докличе до збірної України Сарапія – журналіст
“Чесно кажучи, зараз я про це не думаю. Я не думаю, що мене викличуть до якоїсь із їхніх основних команд. Коли цей день настане, я подумаю про це докладніше”.
Раніше повідомлялося, що на гравця претендувало Полісся. У січні Сіріус відхилив пропозицію житомирців у розмірі 1,5 мільйонів євро.
Юр народився у Глазго, але його дідусь є громадянином України. На його рахунку – п’ять ігор за збірну Шотландії U-19. Також форвард отримував виклик до збірної U-21, але не зіграв у ній.
Читайте также: Іран веде переговори щодо проведення матчів у Мексиці на чемпіонаті світу-2026
