Збірна України обіграла Мексику (4:2) у першому турі жіночого чемпіонату світу з хокею-2026 у дивізіоні ІІВ.
Читайте также: Сачко піднявся на 17 позицій у рейтингу ATP і посідає 169-е місце, Джокович випав із топ-3
У стартовому періоді українки відзначилися двічі зусиллями Вероніки Ліскович та Анастасії Скороход.
У середині другої 20-хвилинки Україна реалізувала більшість завдяки шайбі Радміли Ведмеденко, але незабаром дозволили Мексиці вперше відзначитись у матчі – точний кидок в активі Йоанни Рохас.
У заключному періоді команди знову обмінялися закинутими шайбами. На взяття воріт Анастасії Нестеренко мексиканки відповіли голом тієї самої Рохас за 56 секунд до фінальної сирени.
Читайте также: Реал готовий розпочати переговори з Рюдігером щодо продовження контракту до 2027 року
Чемпіонат світу-2026 у дивізіоні IIB проходить у період з 30 березня по 5 квітня у Гонконгу. Збірна України бореться за путівку до дивізіону ІІА разом із Мексикою, Бельгією, Литвою, Новою Зеландією та Гонконгом.
Наступний матч синьо-жовті проведуть 31 березня проти Нової Зеландії. Старт гри – 11:00 за київським часом.
- Чемпіонат світу з хокею-2026 у дивізіоні IIB. Жінки. Перший тур
Україна – Мексика 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Шайби: 1:0 – Ліскович (Нестеренко, Кіпря), 01:42, 2:0 – Скороход, 19:59, 3:0 – Ведмеденко (Манчак, Кириченко, більш.), 28:56, 3:1 – Рохас Й. (Рохас Дж., Карденас), 30:18, 4:1 – Скороход (Нестеренко, Казєй), 41:08, 4:2 – Рохас Й. (Еонь), 59:04
Читайте также: НХЛ. Даллас в овертаймі поступився Філадельфії, перемоги Тампи, Монреаля, Бостона та Нью-Джерсі
