Tyson Fury during the Weigh In at The Pelligon, London. Picture date: Friday April 10, 2026. (Photo by Bradley Collyer/PA Images via Getty Images)

Колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Леннокс Льюїс вважає, що колишній чемпіон у гевівейті Тайсон Ф’юрі (34-2-1, 24 КО) не захоче проводити свій наступний бій проти володаря титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександра Усика (24-0, 15 КО).

Читайте также: Куртуа сподівається повернутися до матчів півфіналу Ліги чемпіонів

“Все залежить від Тайсона Ф’юрі. Він повинен вирішити, що хоче робити. Я не думаю, що він хоче битися Олександром Усиком. Я вважаю, що він хоче бій з Ентоні Джошуа”, – сказав Льюїс.

Раніше Усик заявив, що хоче провести три поєдинки до кінця своєї кар’єри. Третій бій із Ф’юрі українець охарактеризував як свій «останній танець».

Дивіться також: Тайсон Ф’юрі та Махмудов провели чергову дуель поглядів (відео)

Нагадаємо, поєдинок між Ф’юрі і Махмудовим пройде вночі в Лондоні на «Тоттенгем Готспур Стедіум».

На зважуванні перед боєм “Циганський король” показав на терезах 121,52 кілограмів. Махмудов виявився майже на півтора кілограма легшим – 120,16 кг.

Читайте также: Фіорентина не активуватиме опцію викупу контракту Гаррісона

Читайте також: Ф’юрі – про бій з Махмудовим: Я буду дуріти, опускати руки, тримати їх за спиною і дражнити його, а потім вирублю

Востаннє Тайсон Ф’юрі виходив на ринг у грудні 2024 року, зазнавши своєї другої поразки на професійному рингу від Олександра Усика. Після цього, у січні 2025-го, британець записав відео, в якому вкотре оголосив про свій відхід з боксу, проте на початку 2026 року відновив кар’єру.

Арсланбек Махмудов останній бій провів у жовтні 2025 року, перемігши британця Девіда Аллена одноголосним рішенням суддів.

Читайте также: Перша ліга. ФК Чернігів обіграв Ниву – тернополяни все ще без перемог при Дулубі. Всі матчі 23-го туру

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *