MADRID, SPAIN - APRIL 14: Lamine Yamal of FC Barcelona competes for the ball with Ademola Lookman of Atletico de Madrid during the UEFA Champions League 2025/26 Quarter-Final Second Leg match between Club Atlético de Madrid and FC Barcelona at Riyadh Air Metropolitano on April 14, 2026 in Madrid, Spain. (Photo by Alvaro Medranda/Quality Sport Images/Getty Images)

Барселона знову подала скаргу до УЄФА щодо помилок арбітрів у двоматчевому протистоянні з Атлетіко в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Читайте также: АЗ – Шахтар. Відео голів та огляд матчу

Синьо-гранатові вважають, що в обох матчах були прийняті кілька суддівських рішень, які не відповідали правилам гри, що суттєво вплинули на долю каталонців у боротьбі за вихід до півфіналу.

Зазначимо, що у другому поєдинку після перерви Барселона забила гол, але м’яч Феррана Торреса скасували через офсайд. А наприкінці гри Барселона і зовсім залишилася вдесятьох через вилучення Еріка Гарсії.

При цьому в першому матчі арбітр не зафіксував порушення правил у моменті, коли Хуан Муссо ввів м’яч ударом від воріт, а Марк Пубіль торкнувся його рукою після введення в гру, що викликало невдоволення з боку синьо-гранатових, які також вказали на бездіяльність арбітрів VAR у даному епізоді.

Читайте также: Дніпро розгромив БК Рівне у першому півфінальному матчі Суперліги

Нагадаємо, раніше Барселона вже скаржилася на суддівські помилки, проте контрольно-дисциплінарний комітет УЄФА визнав цю скаргу неприйнятною.

Атлетіко за сумою двох матчів (2:0, 1:2) пройшов у півфіналі Ліги чемпіонів. В 1/2 фіналу команда Дієго Сімеоне зіграє з тріумфатором протистояння Спортінг – Арсенал (перший матч – 0:1).

Читайте также: Реал розглядає Скалоні на заміну Арбелоа – джерело

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *