Догравання матчу 28-го туру Першої ліги Металург – ФК Чернігів пройде 29 травня.
Читайте также: Шахтар продовжив контракт з Траоре до літа 2031 року
Нагадаємо, зустріч у Запоріжжі стартувала 15 травня, проте наприкінці першого тайму пролунав сигнал повітряної тривоги, через що поєдинок вирішили перенести на іншу дату. Матч дограють, починаючи з 45-ї хвилини гри.
Металург посідає останнє місце у Першій лізі, набравши 18 очок. У наступному матчі команда Сергія Ковальця зустрінеться із Лівим Берегом 22 травня.
Читайте также: Артур Логай Бывшая Жена: подробности личной жизни и карьеры
Читайте також: Головного тренера Чернігова Чорного відсторонено на чотири матчі за образу судді у грі з Чорноморцем
Чернігів йде на 13-му рядку у турнірній таблиці, набравши 30 очок. Наступний матч команда проведе 20 травня проти Динамо у фіналі Кубка України.
Читайте также: Світоліна, Костюк, Ястремська та ще чотири українки увійшли до заявки основної сітки Вімблдону-2026
