Півзахисники В’ячеслав Танковський та Марк Подоляк покинули ЛНЗ.

Черкаський клуб прийняв рішення про припинення співпраці з двома гравцями центру поля за взаємною згодою сторін.

Читайте также: Манчестер Сіті виплатить Челсі 20 млн євро компенсації за розірвання контракту Марески

Обидва футболісти приєдналися до ЛНЗ у 2025 році. Танковський сумарно провів 33 матчі у всіх турнірах, у яких забив два голи та віддав результативну передачу, тоді як Подоляк взяв участь лише в одному поєдинку за черкаський клуб.

ЛНЗ у сезоні-2025/26 став срібним призером УПЛ, випередивши на одне очко Полісся. У кампанії-2026/27 команда Віталія Пономарьова представлятиме Україну в кваліфікації Ліги конференцій.

Читайте также: Манчестер Юнайтед придбав більшу частину земельної ділянки для будівництва нового стадіону

У другому раунді відбору ЛНЗ зіграє із Гентом із Бельгії. Поєдинки відбудуться 23 та 30 липня.

Читайте также: Довбик увійшов до списку інтересів Аякса – джерело

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *