Барселона планує зробити ще одну пропозицію щодо трансферу нападника Атлетіко Хуліана Альвареса.
Читайте также: Люсін: Перемога над Хорватією дуже важлива перед наступними іграми
Каталонці хочуть відновити переговори щодо 26-річного гравця вже після закінчення чемпіонату світу-2026. Очікується, що сума нової пропозиції становитиме 130 млн євро.
Раніше Альварес заявив, що хоче перейти до Барселони. Аргентинець сказав, що «хоче здійснити мрію, і «найкраще для всіх сторін, щоб я пішов». У відповідь на це генеральний директор Атлетіко Хіль Марін заявив, що Матрацники подадуть скаргу до ФІФА на Барселону за те, що вона вела переговори з Альваресом в обхід клубу.
Каталонці зробили офіційну пропозицію щодо форварда. Однак Матрацники різко її відхилили, вважаючи надто далекою від реальної вартості гравця. Також на аргентинця претендував Арсенал, чию пропозицію мадридці вважали більш реалістичною. Однак Альварес відмовився переїжджати в Лондон і схиляється до того, щоб продовжити грати за Атлетіко.
Читайте также: Аякс оголосив про підписання захисника Монако Кайо Енріке
Крім того, аргентинцем цікавився Реал, запропонувавши Матрацникам 150 млн євро за трансфер Альвареса. Позиція Атлетіко набула чіткої структури — клуб відпустить аргентинця лише у разі виплати повної клаусули 500 мільйонів євро.
У минулому сезоні Альварес провів 49 матчів за клуб у всіх турнірах. Форвард забив у них 20 голів та віддав дев’ять результативних передач.
Барселона другий рік поспіль стала чемпіоном Іспанії. Атлетіко завершив сезон у Прімері на четвертому місці.
Читайте также: Богданов: Швидкий гол у ворота хорватів додав впевненості та допоміг повернутися в гру
