Евертон погодив викуп у Челсі вінгера Тайріка Джорджа.

Лондонці отримають 18 мільйонів фунтів фіксованою сумою, а ще 6 млн. будуть передбачені у вигляді бонусів. Крім цього, Челсі збереже за собою 15% подальшого продажу гравця.

Читайте также: Рома найближчими днями зробить офіційну пропозицію Марселю у розмірі 45 млн євро за трансфером Грінвуда

Другу частину минулого сезону-2025/26 Джордж провів у Евертоні на правах оренди. Сумарно він відіграв за клуб 11 матчів, не відзначаючись результативними діями.

Читайте также: Голкіпер Парагваю Хіль – найкращий гравець матчу з Францією у 1/8 фіналу ЧС-2026

Раніше Іриски підписали півзахисника Мідлсбро Гейдена Гакні.

Евертон фінішував 13-м у турнірній таблиці АПЛ. У першому турі нового сезону чемпіонату Англії команда українця Віталія Миколенка прийматиме Крістал Пелас 22 серпня.

Читайте также: Ерве Ренар офіційно залишив посаду головного тренера збірної Тунісу після 18 днів роботи на посаді

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *