Французький захисник Маланг Сарр стане футболістом саудівського Неома. Перехід відбудеться на правах вільного агента.

Читайте также: Пітер Ф’юрі: Усик вже досяг у боксі всього, чого тільки можна, і тепер має право битися з тим, з ким сам хоче

Повідомляється, що Сарр мав пропозиції від п’яти європейських клубів цього літа, але 27-річний футболіст зробив вибір на користь команди з Саудівської Аравії.

В минулому сезоні Сарр виступав за Ланс, у складі якого провів 39 матчів у всіх турнірах, відзначившись одним асистом. До цього він захищав кольори Ніцци, Челсі, Порту та Монако.

Читайте также: Де ла Фуенте став найстаршим тренером, який виграв чемпіонат світу

Неом фінішував на восьмому місці у турнірній таблиці чемпіонату Саудівської Аравії. Головним тренером команди є французький наставник Крістоф Гальтьє.

Читайте также: Вівчаренко отримав травму коліна у матчі з Університатею Клуж

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *