US boxer and influencer Jake Paul (L) and British boxer Anthony Joshua fight in a non-title heavyweight bout at the Kaseya Center in Miami, Florida on December 19, 2025. (Photo by Giorgio VIERA / AFP via Getty Images)

У Маямі колишній чемпіон світу в надважкій вазі Ентоні Джошуа (29-4, 26 КО) здобув впевнену перемогу над YouTube-блогером, боксером та шоуменом Джейком Полом (12-2, 7 KO).

Джошуа демонстрував свою перевагу у ринзі з перших секунд бою, проте ключовим став п’ятий раунд. Упродовж нього Пол двічі побував у нокдауні, не без проблем витримавши серію потужних ударів.

У шостому раунді відбувся третій нокдаун Пола – він знову зумів піднятися, але ненадовго. Джошуа загнав Джейка у кут рингу і знову відправив його на канвас – рефері почав свій відлік, а незабаром зупинив бій, зафіксувавши нокаут.

Зазначимо, що бій не був виставковим, а мав повноцінний статус поєдинку у надважкій ваговій категорії.

Для Ентоні Джошуа це був перший бій з 21 вересня минулого року, коли він зазнав поразки від Даніеля Дюбуа. Для Джейка Пола ця поразка стала другою на професійному рингу. Нагадаємо, що перед цим він 29 червня одноголосним рішенням суддів переміг Хуліо Сесара Чавеса-молодшого.

THE REF HAS SEEN ENOUGH!!!

ANTHONY JOSHUA GETS THE KO AGAINST JAKE PAUL IN ROUND 6! #JakeJoshua pic.twitter.com/m5Y2VJ8to3

— Netflix Sports (@netflixsports) December 20, 2025

https://sportarena.ua/uk/boxing/entoni-dzhoshua-nokautuvav-dzhejka-pola-u-shostomu/

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *