Карпати оголосили про продовження контракту з атакуючим півзахисником Артуром Шахом.
Читайте также: Челсі – Арсенал де і коли дивитись пряму трансляцію матчу Кубка англійської ліги
Сторони уклали угоду до кінця 2028 року. Колишній контракт Шаха спливав 30 червня 2027 року.
Шах є вихованцем клубної академії Карпат. Сумарно за основну команду клубу він провів 53 матчі, записавши на свій рахунок 3 голи та 1 асист. У нинішньому сезоні півзахисник взяв участь у 10 поєдинках.
Раніше Карпати офіційно підписали чотирьох гравців Руху – захисників Віталія Холода, Ростислава Ляха, півзахисника Марка Сапугу та вінгера Іллю Квасницю.
Львів’яни минулого тижня оголосили про призначення Франсіско Фернандеса на посаду головного тренера. Він змінив Владислава Лупашка, який залишив раніше посаду.
Читайте также: Куртуа – поза заявкою Реала на матч 1/8 фіналу Кубка Іспанії з Альбасете
Читайте також: Хто такий Фран Фернандес, який очолив Карпати? Все головне про наступника Лупашка
Карпати посідають дев’яте місце в УПЛ. Перший офіційний матч 2026 року львів’яни проведуть проти Шахтаря. Базова дата гри 17-го туру – 21 лютого.
https://sportarena.ua/uk/footboll/upl/karpati-ogolosili-pro-prodovzhennya-kontraktu-iz/
Читайте также: Капітан ФК ЮКСА Синьогуб завершив ігрову кар’єру та працюватиме у структурі клубної академії