CHARLOTTE, NORTH CAROLINA - JUNE 24: Goalkeeper Anatoliy Trubin of SL Benfica looks to bring the ball down during the FIFA Club World Cup 2025 group C match between SL Benfica and FC Bayern München at Bank of America Stadium on June 24, 2025 in Charlotte, United States. (Photo by Heuler Andrey/Eurasia Sport Images/Getty Images)

Український голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін прокоментував поразку від Ювентуса (0:2) у сьомому турі Ліги чемпіонів-2025/26.

Читайте также: Аль-Наср на виїзді обіграв Дамак, Роналду забив 960-й гол у кар’єрі

“Це частина шляху. Ми продовжуємо працювати і зосереджуємось на тому, що буде далі”, – написав воротар.

Бенфіка з Трубіним програла на виїзді, пропустивши два голи у другому таймі. Українець провів свій 31-й матч за клуб у всіх турнірах сезону. Воротар пропустив у них 24 голи та 16 зустрічей відіграв “на нуль”.

Читайте также: Бенфіка з Судаковим та Трубіним у гостях програла Ювентусу

Орли після семи турів ЛЧ-2025/26 посідають 29-е місце, відстаючи від зони виходу до 1/16 фіналу на два очки. В останньому турі основного етапу Ліги чемпіонів на команду Трубіна та Гергія Судакова чекає матч з мадридським Реалом 28 січня.

https://sportarena.ua/uk/footboll/liga-chempionov/trubin-tse-chastina-shlyahu-mi-prodovzhuyemo/

Читайте также: Баварія з дублем Кейна перемогла Юніон і достроково вийшла до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *