Alisha Lehmann (Juventus FC Women) looks on during the preseason friendly match between Borussia Dortmund and Juventus at Rote Erde, Dortmund, Germany on August 10, 2025. (Photo by Ulrik Pedersen/NurPhoto via Getty Images)

Одна з найпопулярніших футболісток світу Аліша Леманн продовжить кар’єру у Лестері. Вінгер збірної Швейцарії підписала контракт до літа 2028 року.

Читайте также: Трабзонспор з голом Зубкова переміг Касимпашу

27-річна Леманн перейшла в Лестер з Комо. Сума трансферу не розголошується.

Леманн приєдналася до Комо влітку 2025-го, але не зуміла закріпитися в італійському клубі. Раніше вона виступала за Янг Бойз, Вест Гем, Евертон, Астон Віллу та Ювентус.

Читайте також: Дочка Денніса Родмана Трініті стала найбільш високооплачуваною футболісткою у світі

У складі збірної Швейцарії Аліша провела 64 матчі, взявши участь на чемпіонаті світу-2023 та чемпіонаті Європи-2025.

Читайте также: Дочка Денніса Родмана Трініті стала найбільш високооплачуваною футболісткою у світі

Лестер посідає дев’яте місце у жіночій Суперлізі, набравши 9 очок у 12 турах. 25 січня нова команда Леманн прийме Вест Гем.

https://sportarena.ua/uk/footboll/apl/odna-z-najpopulyarnishih-futbolistok-svitu-alisha/

Читайте также: Карпати розпрощалися з трьома гравцями команди U-19

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *