Арсенал схвалив продаж українського захисника Олександра Зінченка в Аякс. Сторони займаються оформленням документів.

Читайте также: Лорен Хаттон в молодости: нестандартная красота, модельный бунт 1970-х и редкий переход от подиума к интеллектуальному кино

Амстердамці заплатять за гравця 1,5 мільйона євро плюс бонуси. Каноніри, у свою чергу, виплатять українцеві майже всю його зарплату, яка залишалася за контрактом. Олександр у п’ятницю пройде медогляд у новому клубі, після чого підпише договір до кінця цього сезону.

Аякс спочатку хотів взяти українця в оренду. Однак такій угоді завадило місцеве законодавство – гравець, який не є громадянином Євросоюзу, має заробляти в Нідерландах щонайменше 260 тисяч євро, щоб отримати дозвіл на роботу. У результаті амстердамці ухвалили рішення про трансфер зі складною схемою виплат.

Читайте также: Сокіл впевнено обіграв Одещину у чемпіонаті України з хокею

Першу частину сезону Зінченко провів в оренді в Ноттінгем Форест. Олександр зіграв 10 матчів у всіх турнірах, не відзначившись результативними діями. Каноніри домовилися про розірвання орендного договору із Лісниками.

Аякс посідає третє місце в Ередівізі, відстаючи від лідера ПСВ на 16 очок. У наступному матчі амстердамці зіграють проти Ексельсіора 1 лютого.

Читайте также: Ефектний віннер Костюк у матчі з Андрєєвою визнаний найкращим ударом січня за версією WTA

https://sportarena.ua/uk/footboll/apl/arsenal-shvaliv-prodazh-zinchenka-v-ayaks/

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *