Українська тенісистка Дарія Снігур вийшла до півфіналу турніру WTA 250 у румунському Клуж-Напоці.
Читайте также: Топалов офіційно став гравцем Актобе
Дарія у чвертьфіналі зустрічалася з китаянкою Юе Юань. Трисетовий матч тривав понад дві години.
У першій партії Снігур віддала дві свої подачі, зумівши повернути лише один брейк. Другий сет українка взяла “під нуль”. У вирішальній партії Дарія програвала зі втратою брейка 4:5, але забрала три наступні гейми і на прийомі виграла матчбол.
Нагадаємо, раніше Снігур успішно пройшла кваліфікацію у Клуж-Напоці, а у першому колі обіграла француженку Тіанцоу Ракотомангу Раджаону. Потім українка вибила другу сіяну Жаклін Крістіан із Румунії. У півфіналі її суперницею стане третя ракетка змагань румунка Сорана Кирстя.
Читайте также: Терещук: Сачка цього разу не буде з нами – це його рішення і ми повинні його поважати
Окрім Снігур, у півфінал у Клуж-Напоці раніше також вийшла Олександра Олійникова. Українка зустрінеться із першою ракеткою турніру британкою Еммою Радукану.
- WTA 250. Клуж-Напока, Румунія. Чвертьфінал
Юе Юань (Китай) – Дарія Снігур (Україна, Q) – 1:2 (6:4, 0:6, 5:7)
https://sportarena.ua/uk/tennis/wta-finals/snigur-probilasya-do-pivfinalu-turniru-wta-250-u/
Читайте также: Кривбас попрощався з захисником Конате
