ЛНЗ обіграв Шахтар у контрольному матчі на тренувальному зборі у турецькій Анталії – 1:0.
Читайте также: Скапінцев, Лукашов та Ковляр – у складі збірної України з баскетболу на матчі з Іспанією у відборі на ЧС-2027
Перший тайм пройшов без забитих голів. Після перерви, єдиний м’яч у грі забив Олег Горін.
Раніше на зборах у Туреччині ЛНЗ переміг чеську Дуклу (2:1), зіграв внічию з софійським ЦСКА (0:0), переміг Сараєво (2:1) та Желєзнічар (1:0). Потім команда Віталія Пономарьова двічі перемогла Колос (1:0 та 2:1).
Підопічні Арди Турана програли німецькому Зонненхоф Гросашпах (1:2), а також перемогли ФК Рига (2:1) та Динамо Тбілісі (7:2). 13 лютого Шахтар зустрінеться з двома грузинськими клубами – Ділою та Руставі.
Читайте также: Світоліна обіграла Ястремську у другому колі турніру WTA 1000 у Досі
ЛНЗ завершив першу частину сезону у статусі лідера УПЛ, випереджаючи Шахтар за рахунок перемоги у очному матчі. Перший офіційний поєдинок 2026 року команда Віталія Пономарьова проведе 21 лютого проти Епіцентру. Гірники 22 лютого зустрінуться з Карпатами.
- Контрольний матч
ЛНЗ – Шахтар – 1:0 (0:0)
Гол: Горін, 53
https://sportarena.ua/uk/footboll/upl/lnz-obigrav-shahtar-u-kontrolnomu-matchi-u-turechchini/
Читайте также: Калініна вийшла до другого кола турніру WTA 125 в Оейраші
