Шахтар проявляє предметний інтерес до вінгера Сантоса Матеуса Шав’єра.
Минулого тижня представники Гірників провели зустріч із агентами 18-річного гравця, на якій повідомили, що опрацьовують список із чотирьох молодих бразильських гравців. При цьому саме кандидатура Шав’єра є пріоритетною для донецького клубу.
Читайте также: Чорноморець офіційно оголосив про відхід з команди Ракіцького
Матеус Шав’єр є одним із лідерів команди Сантоса U-20, за яку сумарно провів 43 матчі та записав на свій рахунок 16 голів та одну результативну передачу.
Крім цього, юний вінгер вже залучається до матчів основної команди Сантоса, у складі якої провів 7 поєдинків і не відзначався результативними діями.
Читайте также: Як Мілевський став «українцем»: виклик до «збірної СНД» під синьо-жовтим прапором
Шахтар займає друге місце в УПЛ, поступаючись за рівності очок ЛНЗ за рахунок поразки в очному поєдинку. Перший офіційний матч 2026 року Гірники проведуть 22 лютого проти Карпат.
https://sportarena.ua/uk/footboll/upl/shahtar-proyavlyaye-predmetnij-interes-do-18-richnogo/
Читайте также: Ентоні Едвардс визнаний MVP Матча всіх зірок НБА-2026
