Півзахисник Брайтона Джеймс Мілнер став одноосібним рекордсменом за кількістю матчів в англійській Прем’єр-лізі.

Читайте также: Мангал з нержавійки: чому це найкращий вибір для поціновувачів якості у 2026 році

40-річний хавбек вийшов у стартовому складі у поєдинку з Брентфордом у 27-му турі АПЛ. В активі Джеймса стало 654 матчі в елітному дивізіоні.

Мілнер перевершив результат іншого екс-півзахисника збірної Англії Гаррета Баррі (653 матчі). Зазначимо, що до п’ятірки гравців за найбільшою кількістю поєдинків в АПЛ також входять Райан Гіггз (632), Френк Лемпард (609) та Девід Джеймс (572).

Мілнер більшість своїх матчів у чемпіонаті провів за Астон Віллу, Манчестер Сіті та Ліверпуль. Джеймс виступає за Брайтон із літа 2023 року. Цього сезону хавбек провів 18 ігор за клуб у всіх турнірах, забивши один гол і віддавши один асист.

Читайте также: Металіст 1925 зіграв унічию з Кривбасом у матчі 17-го туру УПЛ

Брайтон займав 14-е місце в АПЛ перед стартом 27-го туру. У матчі з Брентфордом Чайки виграють у першому таймі з рахунком 1:0.

654 – James Milner is making his 654th @premierleague appearance against Brentford, the outright most in the competition’s history. Longevity. pic.twitter.com/FVBeJXoTMi

— OptaJoe (@OptaJoe) February 21, 2026

https://sportarena.ua/uk/footboll/apl/milner-stav-odnoosibnim-rekordsmenom-za-kilkistyu/

Читайте также: Подрез вийшла у фінал турніру ITF W35 у Гаазі

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *