Головний тренер Ліверпуля Арне Слот повідомив, що півзахисник Флоріан Вірц пропустить два найближчі матчі його команди.
Читайте также: Шандор обслужить матч Динамо – Інгулець у 1/4 фіналу Кубка України, Панчишин працюватиме на грі ЛНЗ – Буковина
Завтра, 3 березня, мерсисайдці зустрінуться з Вулвергемптоном у 29-му турі АПЛ, а потім 6 березня команди знову протистоятимуть одна одній, але тепер вже в рамках 1/8 фіналу Кубка Англії.
Очікується, що Вірц повернеться не раніше наступного тижня. Раніше він через проблеми зі спиною не брав участь у матчах з Ноттінгем Форест (1:0) та Вест Гемом (5:2).
Читайте также: Ія Андрущак: До повномасштабного вторгнення жіночий футбол в Україні справді розвивався
Цього сезону Флоріан Вірц провів 35 матчів у всіх турнірах, записавши на свій рахунок 6 голів і шість результативних передач.
Ліверпуль займає 5-е місце у турнірній таблиці АПЛ, маючи 48 набраних очок.
https://sportarena.ua/uk/footboll/apl/virts-propustit-majbutni-matchi-liverpulya-proti/
Читайте также: Сіренко: Чи зможе Верхувен щось протиставити Усику? Мінімум. Головна зброя Ріко, ноги, заборонена
