Oleksandr Usyk speaks to the media in the ring after knocking down Daniel Dubois during their IBF, IBO, WBC and WBO World heavyweight bout at Wembley Stadium, London. Picture date: Saturday July 19, 2025. (Photo by Bradley Collyer/PA Images via Getty Images)

Екс-чемпіон світу у суперсередній вазі Карл Фроч прокоментував бій між володарем титулів WBC, WBA та IBF у хевівейті Олександром Усиком (24-0, 15 КО) та кікбоксером Ріко Верхувеном.

Читайте также: Інтер розглядає Луніна як один з варіантів основного голкіпера на наступний сезон – ЗМІ

“Це добровільний захист проти людини, про яку ніхто ніколи не чув, і він кікбоксер. Я не впевнений, як кікбоксери показують себе на боксерському рингу, але не думаю, що в минулому багато хто з них вийшли туди і досягли великого успіху. Можу сказати лише, що Олександр Усик заслуговує провести легкий бій, і він його отримав.”

“Агіт Кабаєл буде трохи злий, тому що він обов’язковий претендент на титул WBC і справжній претендент на титул. Він роками чекає на свою чергу, але йому доведеться почекати ще довше. Це дійсно погано для боксу – зводити Усика з кікбоксером, про якого ніхто не чув”, – сказав Фроч.

Нагадаємо, поєдинок Усика та Верхувена пройде 23 травня в Єгипті. Боксерське шоу організують у Гізі біля знаменитих пірамід.  WBC офіційно санкціонував добровільний захист титулу українцем.

Читайте також: Усик і Верхувен мають багато спільного: зйомки в кіно, увага благодійності і навіть стиль ведення поєдинків

Читайте также: Олійникова здобула перемогу над Учіджимою і вийшла у фінал турніру WTA 125 в Анталії, де зіграє проти Калініної

35-річний Ріко, продовжуючи успішні виступи у кікбоксингу (66-10, 21 КО), має в активі один поєдинок за правилами боксу – перемогу нокаутом над Яношем Фінферою у 2014 році. Вперше можливий бій Верхувена проти Усика озвучив міністр розваг Саудівської Аравії Туркі Аль-Аш-Шейх. Пізніше, чемпіон WBO у надважкій вазі Фабіо Вордлі (20-0-1, 19 КО) розкритикував такий вибір Усика.

Читайте також: Пітер Ф’юрі готуватиме Верхувена до бою з Усиком

Нагадаємо, Олександр Усик раніше відмовився від титулу чемпіона світу за версією WBO у надважкій вазі, тим самим втративши звання абсолютного чемпіона світу у хевівейті. Олександр зберігає пояси WBC, WBA та IBF. Українець анонсував новий крок у своїй кар’єрі, написавши «Не поспішаю, а готуюся до чогось грандіозного».

Свій останній бій Усик проводив у липні, нокаутувавши у п’ятому раунді Даніеля Дюбуа. Після цієї перемоги українець втретє у своїй кар’єрі став абсолютним чемпіоном світу.

https://sportarena.ua/uk/boxing/froch-tse-spravdi-pogano-dlya-boksu-zvoditi-usika-z/

Читайте также: Судаков повернувся до тренувань у загальній групі Бенфіки

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *