Консультант з арбітражу Комітету арбітрів Української асоціації футболу Нікола Ріццолі прокоментував низку спірних епізодів у 20-му турі Української Прем’єр-ліги.

Читайте также: Джаррелл Міллер проведе бій проти Леньєра Перо 25 квітня у Лас-Вегасі

У матчі Динамо – Оболонь арбітри помилково призначили пенальті у ворота Пивоварів у першому таймі. Гравець Оболоні під час удару захищав своє тіло, коли м’яч влучив йому в руку. Рефері спершу вирішив продовжити гру, але асистент VAR рекомендував йому переглянути епізод, і суддя змінив своє рішення.

“Гравець, очевидно, намагається убезпечити себе й саме м’яч летить в нього, а не він рухається на зустріч м’ячу чи створює перешкоду. Захисник немає можливості уникнути контакту, а його реакція є інстинктивною. Крім того, він не збільшує площу свого тіла і м’яч влучив би в нього навіть без контакту з рукою. З огляду на це, рішення про продовження гри арбітром є правильним”.

“Так само, враховуючи обставини, не було підстав очікувати втручання відеоасистента арбітра для перегляду епізоду. Навіть у разі перегляду біля монітора рішення ухвалене на полі мало бути підтверджене як правильне. Отже, відеоасистент арбітра припустився помилки, рекомендувавши арбітру здійснити перегляд на полі”.

Читайте также: Кремонезе призначив новим головним тренером Джампаоло

Нагадаємо, у матчі Динамо – Оболонь (2:1) Пивовари відкрили рахунок. Андрій Ярмоленко згодом реалізував пенальті, а далі динамівці забили другий м’яч.

Також Ріццолі прокоментував призначення пенальті у ворота Металіста 1925 у матчі з Шахтарем. Консультант заявив, що бригада ВАР правильно рекомендувала перегляд і арбітри правильно призначили одинадцятиметровий.

Шахтар лідирує в УПЛ, випереджаючи на три очки ЛНЗ. Динамо йде на четвертому місці. Олександрія та Полтава замикають турнірну таблицю.

Читайте также: Кудрівка – Полісся пряма трансляція матчу чемпіонату України

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *