Брентфорд виявляє інтерес до захисника Полісся Бориса Крушинського.
Бджоли планують відправити свого скаута на найближчі матчі збірної України, до якої 23-річний гравець отримав свій дебютний виклик.
Читайте также: Друга ліга відкрила 2026 рік: божевільний матч Скала 1911 – Атлет із голом через себе. Всі матчі 22-го туру
Причиною інтересу Брентфорда до українського гравця є травма основного лівого захисника команди Ріко Генрі та завершення його контракту. Потенційна сума трансферу Крушинського може становити 10 мільйонів євро.
Кольори Брентфорда вже захищає один гравець збірної України – півзахисник Єгор Ярмолюк.
Читайте также: Збірна Італії викликала 28 гравців на матчі плей-оф кваліфікації ЧС-2026, включаючи К’єзу, який не грав за неї з Євро-2024
Цього сезону Крушинський провів 18 матчів за Полісся у всіх турнірах, записавши на свій особовий рахунок 4 результативні передачі.
Брентфорд займає 7-е місце у турнірній таблиці АПЛ. Свій наступний матч Бджоли проведуть 21 березня проти Лідса.
Читайте также: Гвоздик: Я запросив реванш із Калайджичем, але не знаю, чи схвалять мені його
