Нападник Аль-Насра Кріштіану Роналду повернувся до тренувань у саудівському клубі.

Читайте также: Ванат, Судаков та Ярмолюк – у стартовому складі збірної України на матч зі Швецією у відборі на чемпіонат світу-2026

Португалець не грав у березні через травму підколінного сухожилля. Раніше повідомлялося, що Роналду залишив Саудівську Аравію зі своєю сім’єю після того, як безпілотники атакували посольство США, проте ця інформація не отримала підтвердження.

Нагадаємо, на початку лютого Роналду пропустив поєдинки проти Аль-Ріяда (1:0) та Аль-Іттіфака (2:0), стверджуючи, що Суверенний фонд Саудівської Аравії недостатньо інвестує в Аль-Наср, надаючи натомість перевагу головному супернику команди Роналду — Аль-Хілялю.

Пізніше Кріштіану припинив бойкот і повернувся до тренувань із командою. Повідомлялося, що керівництво клубу виплатило всі заборгованості співробітникам, а також повернуло повноваження Жозе Семеду та Сімау Коутіньйо, які обіймали посади виконавчого та спортивного директора.

Читайте также: Сучасні стандарти чоловічої укладки: путівник по стайлінгу від Barber company

Цього сезону Кріштіану Роналду провів 26 матчів у всіх турнірах за клуб. Португалець у них записав на свій рахунок 22 забиті голи та чотири результативні передачі.

Аль-Наср лідирує у чемпіонаті Саудівської Аравії. У наступному матчі команда Жорже Жезуша прийме Аль-Наджму 3 квітня.

Читайте также: Ексхавбек Зорі Тотовицький офіційно став гравцем Маяка

مسـاء الخيـر .. من #دار_النصر 🏠 pic.twitter.com/oIA15smSAy

— نادي النصر السعودي (@AlNassrFC) March 26, 2026

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *