Головний тренер Атлетіко Дієго Сімеоне не покине клуб після завершення сезону-2025/26. Сторони вже провели переговори та домовилися продовжити роботу у кампанії-2026/27.
Читайте также: Інтер Маямі назвав одну із трибун нового стадіону на честь Мессі
Повідомляється, що ні клуб, ні Сімеоне не скористаються пунктом у контракті, який дозволяє достроково розірвати поточну угоду, яка розрахована до літа 2027 року. Також сторони готові надалі обговорити можливе продовження контракту ще на один сезон.
Сімеоне тренує Атлетіко із грудня 2011 року. З мадридським клубом тренер вигравав чемпіонат Іспанії у 2014 та 2021 роках, двічі вигравав Лігу Європи та двічі виходив у фінал Ліги чемпіонів.
Читайте также: Крапивцов, Кревсун, Степанов – у старті збірної України U-21 на матч з Литвою у відборі на Євро-2027
Атлетіко посідає четверте місце у Прімері. У 1/4 фіналу Ліги чемпіонів команда Дієго Сімеоне зіграє з Барселоною 8 та 14 квітня.
Читайте также: Скалоні: Я зроблю все можливе, щоб Мессі був на чемпіонаті світу
