London, United Kingdom - March 27: Rodrigo Aguirre of Uruguay and Tino Livramento of England battle for the ball during the international friendly match between England and Uruguay at Wembley Stadium on March 27, 2026 in London, England. (Photo by Vince Mignott/DeFodi Images/DeFodi via Getty Images)

Збірна Англії на своєму полі зіграла внічию з командою Уругваю у товариському матчі з рахунком 1:1. Поєдинок пройшов у Лондоні на стадіоні “Вемблі”.

Читайте также: Іспанія з дебютним голом Віктора Муньоса перемогла Сербію у товариському матчі

Перший тайм завершився без забитих голів. А наприкінці гри суперники обмінялися м’ячами: спочатку у складі команди Томаса Тухеля відзначився Бен Вайт, який вийшов на заміну у другому таймі, але у компенсований час уругвайці відігралися зусиллями Федеріко Вальверде, який реалізував пенальті.

Цікаво, що у складі збірної Англії одразу два футболісти залишили поле через травми: Ноні Мадуеке замінили ще в першому таймі, а Філ Фоден отримав пошкодження на початку другої половини гри.

Читайте также: 20-річний нападник Леванте Еспі – найкращий гравець Прімери у березні

Попереду у Трьох левів запланований ще один товариський матч проти збірної Японії, який відбудеться 31 березня. Уругвай в той же день зіграє із командою Алжиру.

Читайте также: Хргович та Аллен офіційно проведуть бій 16 травня у Донкастері

  • Товариський матч

Англія – ​​Уругвай – 1:1 (0:0)

Голи: Вайт, 81 – Вальверде, 90+4, з пенальті

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *