Четверта ракетка світу, польська тенісистка Іга Швьонтек оголосила про початок роботи з іспанським тренером Франсіско Ройгом.
Читайте также: Буффон подав у відставку з посади голови делегації збірної Італії
“Ласкаво просимо до команди, Франсіско! З нетерпінням чекаю нової глави”, – написала Швьонтек на своїй сторінці в Instagram.
Раніше після завершення турніру в Маямі Швьонтек оголосила про завершення співпраці з Вімом Фіссеттом, з яким працювала з жовтня 2024 року.
Франсіско Ройг – 57-річний колишній гравець та тренер, відомий своєю багаторічною співпрацею з Рафаелем Надалем. Ройг понад 20 років входив до тренерського штабу, який очолював Тоні Надаль.
Читайте также: Ексфорвард Карпат та Динамо Лукас Перес офіційно перейшов у Кадіс
Після завершення кар’єри Рафаеля Франсіско Ройг також встиг попрацювати з Маттео Берреттіні, Еммою Радукану, а в Індіан-Веллс у березні був помічений на тренуванні з Джованні Мпетші Перрікаром.
Іга Швьонтек в оновленій редакції рейтингу WTA випала з топ-3, пропустивши вперед Коко Гауфф.
Читайте также: Тимофеєнко визнаний MVP регулярного чемпіонату Суперліги-2025/26
