Тоттенгем зацікавлений у трансфері голкіпера Манчестер Сіті Джеймса Траффорда.
Шпори розглядають Траффорда як потенційну заміну для Гульельмо Вікаріо, інтерес до якого виявляє Інтер.
Читайте также: Барселона – Атлетіко пряма трансляція матчу Ліги чемпіонів MEGOGO
Крім Тоттенгема, за голкіпером Сіті стежать Астон Вілла та Ньюкасл. Віллани, зокрема, його розглядають на випадок відходу з клубу Еміліано Мартінеса.
Джеймс Траффорд у нинішньому сезоні є резервістом Джанлуїджі Доннарумми, але має стабільну ігрову практику у кубкових турнірах. Він був основним голкіпером команди у тріумфальному Кубку англійської ліги, у фіналі якого Манчестер Сіті обіграв Арсенал (2:0).
Читайте также: Калініна здобула вольову перемогу над Удварді та вийшла до другого кола турніру WTA 500 у Лінці
Сумарно у поточній кампанії 23-річний Траффорд провів 14 матчів за клуб у всіх турнірах, 7 із них відіграв “на нуль”.
Тоттенгем наприкінці березня очолив Роберто Де Дзербі, який змінив на посаді Ігора Тудора. Шпори йдуть 17-ми в АПЛ, а перший матч під керівництвом італійського фахівця проведуть 12 квітня проти Сандерленду.
Читайте также: Інфантіно – про смерть Луческу: Це дуже сумний день для футболу – ми прощаємось з легендою нашої гри
