Спортивний директор Мілана Іглі Таре сподівається, що хорватський півзахисник Лука Модрич залишиться у клубі ще на рік.
Читайте также: Спортінг офіційно продовжив контракт із головним тренером Боржесом до 2028 року
“Я вірю, що Лука Модрич підпише новий контракт і залишиться з нами ще на один сезон”, – сказав Таре.
Модрич приєднався до Мілана минулого літа. Його контракт спливає 30 червня. У нинішньому сезоні 40-річний гравець провів 36 матчів за Россонері, забивши два голи і віддавши три асисти.
Читайте также: Подвійний сейв Різника після ударів Сарра та Матета – серед найкращих в ігровому тижні Ліги конференцій (відео)
Нагадаємо, у матчі проти Ювентуса (0:0) Модрич у результаті зіткнення з Мануелем Локателлі зламав вилицю. Хорвату провели операцію. Очікується, що хавбек пропустить решту клубного сезону, проте зможе відновитися перед стартом ЧС-2026.
Мілан йде на третьому рядку в Серії А, набравши 67 очок. У наступному турі команда Массіміліано Аллегрі 3 травня зустрінеться із Сассуоло.
Читайте также: Степан Гіга Перша Дружина: Деталі Особистого Життя та Біографія
