Головний тренер Динамо Ігор Костюк розповів про плани продовження контрактів вінгера Андрія Ярмоленка та захисника Олександра Караваєва.
Читайте также: Верхувен: У суботу буде написано історію і ви побачите нове обличчя боксу
“Досвід, який має, Андрій передає молодим футболістам. Це дуже важливо для нас і в роздягальні, і на полі. Після завершення сезону будемо розмовляти, дивитися, як він почувається, які плани, і будемо домовлятися”.
“Воротар Чернігова Максим Татаренко? Думатимемо. У нас є свої воротарі, на яких розраховуємо – це наші вихованці. Звичайно, кожну ланку можна посилювати, але воротарська позиція у нас закрита”.
“Поки не буде домовленостей та підписаних документів, жодних анонсів не буде. Ви знаєте, що трансферний ринок любить тишу”.
Читайте также: Дочка Полякової: подробности биографии, личной жизни и карьеры
“Контракт Олександра Караваєва добігає кінця. Будемо розмовляти. Потрібно знайти компроміс, який влаштує і його, і клуб, щоб продовжити співпрацю”.
Раніше Ярмоленко розповів, що ще не визначився зі своїм майбутнім. Вінгер повідомив, що ухвалить рішення після закінчення чемпіонату України.
Динамо йде на четвертому місці у турнірній таблиці УПЛ. У наступному матчі команда Ігоря Костюка зіграє із Кудрівкою 24 травня.
Читайте также: Вегас у гостях переміг Колорадо у першому матчі півфінальної серії плейоф НХЛ
