Став відомий стартовий склад збірної України U-21 на товариський матч із Японією.
Читайте также: Вінгер Бетіса та збірної Марокко Абде Еззалзулі ризикує пропустити ЧС-2026 через травму коліна
Стартовий склад збірної України U-21: Крапивцов, Крупський, Кисіль, Захарченко, Коробов, Федор, Кревсун, Пастух, Маткевич, Царенко, Пищур.
Запасні: Попович, Гусєв, Варфоломєєв, Видиш, Тутэров, Вілівальд, Холод, Шевченко, Сидун, Гусол, Корнійчук.
Читайте также: Манчіні за крок від повернення на посаду головного тренера збірної Італії, погодивши контракт до 2030 року
Для команди Унаї Мельгоси цей контрольний матч буде другим у поточному міжнародному вікні. 5 червня вона зазнала поразки від США (1:3).
Старт товариського поєдинку збірної України U-21 проти Японії відбудеться о 16:00 за київським часом.
Читайте также: Ольга Куриленко Супруг: личная жизнь и биография
