Чемпіон світу за версіями WBA/WBС/IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) підтримав чемпіона UFC Ілію Топурію (17-1-0) після його поразки Джастіну Гетжи (28-5-0) на турнірі UFC Freedom 250.
Читайте также: Ф’юрі: Усик нічого не отримає від бою з Ітаумою
«Іліє, ти продемонстрував справжній характер і сильний виступ у цьому бою. Попереду ще багато перемог», – написав Усик на своїй сторінці в Instagram.
Джастін розбив суперникові обличчя вже у першому раунді. Далі вже активніше діяв Топурія, відправивши Гетжи на канвас, але не зумів дотиснути. Ці зусилля відібрали багато сил у Ілії – у третьому раунді ініціатива остаточно перейшла до Гетжи.
Читайте также: Джессі Родрігес переміг Антоніо Варгаса і завоював пояс WBA у легшій вазі (відео)
У перерві між раундами лікар радив Топурії зупинити поєдинок через рани на обличчі, але той продовжив битися. Гетжи методично добивав суперника, і в четвертому раунді кут Топурії визнав поразку. Рефері зафіксував перемогу Гетжи технічним нокаутом.
Івент пройшов на галявині перед Білим домом у Вашингтоні, а серед глядачів був президент США Дональд Трамп, а також сам Усик.
Читайте также: Гетжи технічним нокаутом переміг Топурію, Ган здобув перемогу над Перейрою на UFC Freedom 250
