Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру WTA 500 у німецькому Бад-Гомбурзі.
Читайте также: Подрез вийшла до півфіналу кваліфікації Вімблдону-2026
Українка у другому колі зустрічалася із “нейтральною” тенісисткою Людмилою Самсоновою. Еліна здобула вольову перемогу у трьох сетах.
У першій партії Світоліна вела 3:1, але далі програла п’ять геймів поспіль. Другий сет українка забрала, вигравши три гейми на чужій подачі проти одного у суперниці. У вирішальній партії українка поступалася 0:2, але потім виграла шість геймів поспіль.
Читайте также: Роналду став першим гравцем, який забивав на шести чемпіонатах світу
Еліна отримала третій номер посіву на івенті. Завдяки рейтингу українка пропустила перше коло. У чвертьфіналі її суперницею стане Ван Сінь Ю із Китаю.
Читайте также: Іпсвіч офіційно оголосив про призначення Гарі О’Ніла головним тренером
- WTA 500. Бад-Гомбург, Німеччина. Друге коло
Людмила Самсонова (-) – Еліна Світоліна (Україна, 3) – 1:2 (6:3, 3:6, 2:6)
