Захисник Зорі Роман Вантух офіційно перейшов в Карпати.
27-річний футболіст приєднався до Левів на правах вільного агента, підписавши трирічний контракт із львів’янами. До цього він виступав за луганський клуб із 2022 року.
Читайте также: Калініна програла Кесслер у другому колі турніру WTA 250 в Істборні
Минулого сезону Вантух зіграв 23 поєдинки, записавши на свій лицьовий рахунок п’ять забитих м’ячів і три асисти.
Раніше львівський клуб оголосив про відхід воротаря Андрія Кліщука, нападника Ігора Невеса та захисника Володимира Адамюка. Також лави Левів залишив голкіпер Назар Домчак, оформивши перехід у чеську Славію, а контракт воротаря Олександра Кемкіна викупив Кривбас. Форвард Бубакар Фаал перейшов до Вікторії Пльзень. Першим новачком Карпат став воротар Оболоні Денис Марченко.
Читайте также: Голкіпер Вікаріо залишить Тоттенгем в літнє трансферне вікно
Карпати представили план на літнє міжсезоння. Леви вийдуть з відпустки 22 червня, спочатку працюватимуть на клубній базі, після чого вирушать на тренувальний збір до Словенії до 19 липня. Львів’яни зіграють вісім контрольних поєдинків.
Команда Франа Фернандеса фінішувала на підсумковій дев’ятій позиції у турнірній таблиці УПЛ. У Кубку України львів’яни вибули на стадії 1/16 фіналу.
Читайте также: Судаков достроково повернувся з відпустки та розпочав індивідуальні тренування перед новим сезоном