Дует українських тенісисток Ангеліни Калініної та Даяни Ястремської вийшов у друге коло парного розряду Вімблдону-2026.
Читайте также: Захисник Манчестер Сіті Аке став гравцем Фенербахче
У першому раунді Калініна та Ястремська зіграли з Лаурою Пігоссі з Бразилії та представницею Швейцарії Сімоною Вальтерт. Спершу українки мали зустрітися з румункою Сораною Кирстею та “нейтральною” Анною Калінською, але вони знялися зі змагань.
Поєдинок тривав майже дві години. У першому сеті Ангеліна та Даяна вели 4:1, але віддали суперницям два гейми на своїй подачі – 4:6. У другій та третій партіях українки не залишили суперницям шансів – 6:1, 6:1.
У другому колі парної сітки Калініна та Ястремська зіграють із третіми сіяними Анною Даніліною з Казахстану та сербкою Александрою Крунич.
Читайте также: Динамо обіграло австрійський ЛАСК у контрольному матчі
До наступного раунду парного розряду Вімблдону пройшли Юлія Стародубцева, Людмила Кіченок та Марта Костюк. Свої виступи завершили Надія Кіченок та Олександра Олійникова.
Нагадаємо, Калініна та Ястремська завершили виступи в одиночному розряді трав’яного мейджору. Ангеліна у першому колі поступилася Каміллі Рахімовій з Узбекистану, а Даяна у другому раунді програла іспанці Джессіці Бузас Манейро.
- Вімблдон-2026. Жінки. Парний розряд. Перше коло
Лаура Пігоссі / Сімона Вальтерт (Бразилія / Швейцарія, Alt) – Ангеліна Калініна / Даяна Ястремська (Україна) – 1:2 (6:4, 1:6, 1:6)
Читайте также: Ексгравець Манчестер Юнайтед Пак Чі Сон очолить комітет з реформування футболу у Південній Кореї