Ексчемпіон WBO у легкій вазі Денис Берінчик (19-1, 9 КО) офіційно проведе свій наступний бій проти британського боксера Сема Ноукса (18-1, 16 KO).

Читайте также: Франція – Іспанія де і коли дивитись трансляцію півфінального матчу ЧС-2026

Поєдинок відбудеться у Лондоні 29 серпня на арені O2. Бій пройде в андеркарді боксерського вечора володаря титулів WBO Inter-Continental, WBA International та пояса Британської співдружності Мозеса Ітауми (14-0, 12 КО) з хорватським боксером Філіпом Хрговичем (20-1, 15 КО).

Раніше Берінчик розповів, що ще не думав про завершення кар’єри. Українець переніс кілька травм і поступово відновлював форму.

Берінчик не виходив на ринг з лютого минулого року, коли в Нью-Йорку поступився нокаутом Кейшону Девісу. Українець тоді зазнав першої поразки в кар’єрі, внаслідок якої втратив титул чемпіона світу WBO у легкій вазі.

Читайте также: Буковина підписала нігерійського хавбека Одінаку

28-річний Ноукс свій останній бій провів у травні 2026 року. Британець переміг мексиканця Беніто Санчеса Гарсію нокаутом у другому раунді. Перед цим Сем зазнав своєї поки що єдиної поразки в кар’єрі від Абдулли Мейсона в подругі за вакантний титул WBO у легкій вазі.

An all-action affair in the Capital 😤🔥

Sam Noakes comes head-to-head with former World Champion Denys Berinchyk in a blockbuster clash 💥#MosesHrgovic | Aug 29 | The O2, London | Live on @DAZNBoxing pic.twitter.com/sUlNOtPDDH

Читайте также: Захисник Бенфіки Сілва відхилив пропозицію про новий контракт та готується залишити клуб

— Queensberry Promotions (@Queensberry) July 14, 2026

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *