Буковина мінімально перемогла Кішварду у контрольному матчі в Угорщині – 1:0.
Чернівецька команда відкрила рахунок на початку гри. Максим Войтиховський запресингував захисника, перехопив м’яч та віддав його Міхаелу Клепачу, який забив у порожні ворота. Після перерви команда Сергія Шищенка діяла активніше, але більше голів суперники не забили.
Читайте также: Бій Гарсії проти Бенна пройде 12 вересня
Раніше Буковина у спарингу перемогла Верес (3:2), зіграла внічию з Земпліном зі Словаччини (1:1), програла Епіцентру (0:4) та зіграла внічию з Металістом (1:1). У наступному матчі команда Шищенка зіграє 18 липня з угорською Ніредьхазою.
Читайте также: Харків у контрольному матчі з вилученням програв Яблонцю
Буковина стала чемпіоном Першої ліги, оформивши вихід до УПЛ. Клуб із Чернівців повернувся до елітного дивізіону вперше з 1994 року. У першому турі нового чемпіонату України Буковина прийме ЛНЗ 3 серпня.
Читайте также: Костюк: Поважаємо Університатю, але ми зосереджені на своїй грі
- Контрольний матч
Кішварда – Буковина – 0:1 (0:1)
Гол: Клепач, 8