Фіорентина офіційно оголосила про трансфер півзахисника Трабзонспора Кріста Інао Улаї.
Читайте также: Іспанія у додатковий час обіграла Аргентину та стала чемпіоном світу-2026
Фіалки не розкривають деталей угоди. За повідомленнями італійських ЗМІ, Фіорентина заплатила Трабзонспору 25 мільйонів євро одразу плюс 4 мільйони у вигляді бонусів. 20-річний івуарієць підписав контракт на строк до 2031 року із зарплатою 1,8 млн євро на рік.
Інао Улаї провів 31 матч за Трабзонспор у всіх турнірах минулого сезону. Хавбек забив у них два голи і віддав чотири асисти. Кріст зіграв чотири поєдинки за збірну Кот-д’Івуару на чемпіонаті світу-2026.
Читайте также: Усик: Мій останній танець? Це буде гучне ім’я – “Жадібне пузо” Ф’юрі, Деонтей Вайлдер
Раніше Фіорентина підписала захисника Борнмута Алехандро Хіменеса. Іспанець перейшов на правах оренди з опцією викупу, а Фіалки заплатять за перехід гравця 20 мільйонів євро.
Фіорентина посіла 15-е місце у минулому розіграші Серії А. У новому сезоні Фіалки стартують 24 серпня матчем проти Роми.
Читайте также: Ямаль став першим гравцем у віці до 20 років, який зіграв у фіналах Євро та чемпіонату світу
I primi momenti in Viola💜⚜️ pic.twitter.com/3C4BDhpE7i
— ACF Fiorentina (@acffiorentina) July 19, 2026