Український боксер Тарас Шелестюк (21-0-1, 12 KO) повідомив, що наступний бій проведе 8 серпня у місті Манта (Еквадор).
Читайте также: Бенфіка офіційно орендувала форварда Аль-Насра Дурана
На кону поєдинку стоятиме титул WBO International у напівсередній вазі. Суперник Шелестюка наразі невідомий.
“Відзначте у своїх календарях – 8 серпня. Я радий оголосити, що битимуся за титул WBO International у напівсередній вазі в Манті, Еквадор. Велике дякую CapitalBox і Даніелю Кадені за допомогу в організації цього титульного бою після того, як я звернувся до них, і WBO за надану мені можливість поборотися за ще один титул. Вперед!”, – написав Шелестюк в соцмережах.
Читайте также: Бастоні потрапив у сферу інтересів Аль-Хіляля
Попередній бій Шелестюк провів у листопаді 2025 року. Українець одноголосним рішенням суддів здобув перемогу над венесуельцем Ентоні Саезом.
40-річний Тарас Шелестюк – уродженець Макіївки. У 2011 році ставав чемпіоном світу серед аматорів у напівсередній вазі, а через рік завоював бронзову медаль Олімпійських ігор-2012.
Читайте также: Тутєров продовжив контракт із Сандерлендом