Едді Гірн, промоутер колишнього чемпіона світу в суперважкій вазі Ентоні Джошуа (30-4, 27 КО), прокоментував перемогу британця над албанським боксером Крістіаном Пренгою (20-2, 20 КО).

Читайте также: Наполі розпочав переговори з Челсі щодо оренди Бадьяшиля

“Під час першого раунду я думав, що це кінець. Чесно кажучи, не знаю, як він пережив перший раунд. Одночасно все могло закінчитися. Не тільки бій з Тайсоном Ф’юрі, а і його кар’єра. Такою могла бути реальність, якби Джошуа не продовжував підніматися. Його кар’єрі прийшов би кінець”.

“Я ніколи в житті не переживав подібної драми. Сила, яку Джошуа показував останні сім місяців і яка була у нього в цьому бою, демонструє, що він боєць до мозку кісток. Одна здатність, яка завжди буде у нього, яку він ніколи не втратить – це наглухо нокаутувати суперників. Джошуа ніколи її не втратить”, – заявив він.

Читайте также: Форвард Манчестер Юнайтед Зіркзе був запропонований Ювентусу та Комо

Бій у саудівському Ер-Ріяді почався дуже швидко. Вже в першому раунді Пренга двічі відправляв Джошуа в нокдаун, проте британець продовжив поєдинок. У другому раунді Ентоні обрушив серію атак на Пренгу, після яких той опинився на канвасі і вже не зміг піднятися.

Дивіться також: Ентоні Джошуа – Крістіан Пренга. Відео огляд бою за 26 липня

Бій із Пренгою був проміжним для Джошуа перед протистоянням із Тайсоном Ф’юрі, яке заплановано на листопад 2026 року. Ф’юрі у своєму проміжному поєдинку переміг у п’ятницю 46-річного Маріуша Ваха.

Читайте также: К’єза має намір залишитися в Ліверпулі та планує боротися за місце у складі команди

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *