Лідс погодив трансфер голкіпера Манчестер Сіті Джеймса Траффорда.
Білі заплатять за перехід 23-річного воротаря 40 мільйонів фунтів плюс різні бонуси, а сам футболіст підпише довгостроковий контракт із новим клубом.
Читайте также: Інтер погодив підписання Стоунза на правах вільного агента
Раніше повідомлялося, що у переході воротаря зацікавлений Ньюкасл. Сороки встановили контакт із Городянами. За Траффордом також стежили Астон Вілла та Тоттенгем. Раніше лідирували в гонці за воротаря Челсі та Ліверпуль.
Траффорд перейшов в Манчестер Сіті минулого літа з Бернлі за 27 млн фунтів і провів 17 матчів за клуб у всіх турнірах минулого сезону, пропустивши 13 голів. Джеймс увійшов до заявки збірної Англії на чемпіонат світу-2026, але весь турнір провів на лаві запасних.
Читайте также: Колишній лідер Аякса Тадич офіційно став гравцем Неймегена
Лідс посів 14-е місце в минулому сезоні АПЛ, набравши 47 очок. У першому турі нового сезону англійського чемпіонату команда Даніеля Фарке зустрінеться з Ноттінгем Форест 22 серпня.
Читайте также: Найкращий бомбардир в історії ЮКСА Вава продовжить кар’єру в японському Рюкю
