Американський боксер надважкої ваги Джаррелл Міллер (27-1-2, 22 КО) здобув перемогу над нігерійцем Кінгслі Ібе (16-3-1, 14 КО).

Читайте также: НХЛ. Едмонтон розгромно програв Міннесоті, перемоги Колорадо, Далласа та Оттави

Бій триавав усю заплановану дистанцію з 10 раундів – один із суддів зафіксував перемогу Ібе (96-94), двоє інших віддали перемогу Міллеру (97-93 в обох випадках).

Перед цим Міллер проводив бій у серпні 2024 року проти Енді Руїса – поєдинок завершився нічиєю, яка стала першою в кар’єрі Джаррелла.

Читайте также: Волкановськи у реванші впевнено переміг Дієго Лопеса на UFC 325, захистивши титул чемпіона у напівлегкій вазі

У грудні минулого року Міллер міг провести бій проти Дерека Чісори – поєдинок був узгоджений, але згодом Чісора відмовився від його проведення через низький гонорар.

https://sportarena.ua/uk/boxing/dzharrell-miller-rozdilnim-rishennyam-suddiv-peremig/

Читайте также: НБА. 40 очок Ембіїда допомогли Філадельфії обіграти Нью-Орлеан, Сан-Антоніо зазнав поразки від Шарлотт

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *