Український захисник Евертона Віталій Миколенко вийшов на п’яте місце за кількістю зіграних матчів у топ-5 ліг серед українців.
Читайте также: Забарний – у старті на матч ПСЖ – Ліон, Яремчук – у запасі
Поєдинок з Ліверпулем (1:2) став для 26-річного футболіста 138-м у футболці Ірисок, і за цим показником Віталій зрівнявся з Віктором Скрипником, в активі якого також 138 ігор у складі Вердера.
Зазначимо, що лідером за кількістю зіграних матчів серед українців у топ-5 є Андрій Шевченко. До п’ятірки найкращих також входять Руслан Маліновський, Андрій Воронін та Олександр Зінченко.
Читайте также: Ястремська зіграє з Сієррою, Світоліна та Костюк стартують з другого кола турніру WTA 1000 у Мадриді
В нинішньому сезоні Миколенко зіграв 31 поєдинок у всіх турнірах, записавши до свого активу результативну передачу.
Евертон йде на 10-му рядку в АПЛ з 47 набраними очками. У наступному турі команда Девіда Моєса 25 квітня зіграє з Вест Гемом.
Читайте также: Манчестер Сіті на своєму полі обіграв Арсенал і наблизився до першого місця турнірної таблиці АПЛ
