Перша ракетка України Еліна Світоліна відмовилася від участі у турнірі WTA 500 у німецькому Бад-Гомбурзі.
Читайте также: Лапін: Можливо, шанувальники вже бачили Усика на рингу востаннє. А може, попереду ще один розділ
Це рішення 31-річна тенісистка ухвалила у зв’язку з травмою стегна. Нагадаємо, Світоліна отримала третій номер посіву на івенті. Завдяки рейтингу українка пропустила перше коло.
Вчора Еліна у трьох сетах здобула перемогу над «нейтральною» Людмилою Самсоновою, оформивши вихід до 1/4 фіналу. У чвертьфіналі українка мала зустрітися з Ван Сінь Ю з Китаю. Поєдинок було заплановано на 25 червня.
Читайте также: Буковина оголосила про продовження контракту з хавбеком Вітенчуком до 2027 року
Нагадаємо, в оновленому рейтингу WTA Еліна Світоліна зберегла за собою восьмий рядок.
Читайте также: Екс-захисник Зорі Вантух став гравцем Карпат
